Obchodní a dodací podmínky

Záruka kvality

Na veškeré zboží poskytuje zásilkový obchod svět-autodílů.cz dvouletou záruční lhůtu, pokud není určeno povahou zboží jinak. Pokud jste neobdrželi požadované zboží, nebo je zboží poškozeno, popište závadu či důvod reklamace a zašlete společně se zbožím na adresu provozovatele zásilkového obchodu svět-autodílů.cz TOP MANAGEMENT SERVICE CZ, s.r.o. Vinohradská 2396, 130 52 Praha 3. Zboží zpět zašlete v jeho originálním obalu jako obyčejnou zásilku, nikoli na dobírku. Při vrácení zboží si můžete zvolit způsob úhrady Vašich peněz: buď poštovní poukázkou (10 dní), nebo převodem na účet (5 dní). Způsob úhrady zvolíte tak, že na rubu Vaší faktury označíte Vámi zvolenou variantu a při platbě na účet doplníte číslo účtu a svůj podpis.

Jak zaplatíte za zboží

Objednané zboží je obvykle dodáváno poštou na dobírku. Zboží zaplatíte při jeho převzetí v hotovosti. Po předcházející dohodě si také můžete zboží vyzvednout přímo v provozovně zásilkového obchodu svět-autodílů.cz a ušetřit tak poplatky za poštovné.

Nákup bez rizika

Máte právo nepoužité zboží do 15 dnů od jeho převzetí vrátit bez udání důvodu. Postupujte dle článku Záruka kvality.

Dodací lhůta

Běžná dodací lhůta jsou 3 pracovní dny, pokud se však stane, že zboží je díky velkému zájmu vyprodáno, může dojít k prodloužení dodací lhůty, která bude objednavateli ihned oznámena.

Zákaznický servis

S Vašimi náměty, stížnostmi nebo připomínkami k našim službám se na nás můžete kdykoliv písemně obrátit na e-mailovou adresu: prodej@svet-autodilu.cz

Ochrana osobních údajů

Vyplněním a odesláním e-mailové objednávky prostřednictvím webových stránek www.svet-autodilu.cz dáváte souhlas k tomu, aby až do odvolání byly Vaše osobní údaje zpracovávány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro účely obchodní činnosti týkající se wwww.svet-autodilu.cz Informujeme Vás o tom, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, máte právo na přístup k údajům v mezích zákona, souhlas můžete kdykoliv odvolat a náleží Vám ochrana práv dle §21 zákona č. 101/2000 Sb.

Poštovné

Výše poštovného a poplatku za dobírku činí 140,- Kč. Balné ani žádné další poplatky neúčtujeme. V případě nadměrných zásilek bude poštovné dohodnuto individuálně.. Pokud nemohla Česká pošta zásilku doručit, zanechá adresátovi oznámení o uložení zásilky, kde je uvedeno, jak zásilku vyzvednout (ukládací pošta, rozsah hodin a do kterého dne). Na oznámení je i telefonní číslo, na kterém je možné sjednat další doručení. Poštovní zásilku uloženou na poště vydá pošta jen Vám. K převzetí zásilky jinou osobou je třeba písemné zmocnění adresáta.

Internet

Na našich internetových stránkách www.svet-autodilu.cz najdete vždy něco navíc. Prémie, speciální nabídk nabídky, akce a soutěže! Nakupujte snadno, rychle, pohodlně a výhodně!

E – Newsletter

Myslíme na Vás - naše nejaktuálnější nabídka na Váš e-mail!

AKČNÍ NABÍDKA

ENZO H 6,5x16“ a 7x16“

akce ENZO

Cena: 2 390,- vč. DPH

AKČNÍ NABÍDKA

Š Felicia - př. kapota

kapota felicie

Cena: 1 499,- vč. DPH

AKČNÍ NABÍDKA

Brzdové kotouče BMW

brzdové kotouče

Cena: 990,- vč. DPH

Kontaktní osoba: Jaromír Novák || obchod@svet-autodilu.cz

outsourcing: Aira GROUP, zásady ochrany osobních údajů, partneři pro odkazy