Karosářské díly ...za nejlepší cenu až domů!

Nabízíme za nejlepší ceny plechové a plastové díly od předního evropského dodavatele, belgické společnosti VAN WEZEL, která již padesát let patří k největším výrobcům těchto komponentů v Evropě.
Kvalitu výrobků garantuje certifikace kvality TÜV, která je platná v celé EU. Většinu dílů vyrábí společnost VAN WEZEL na originálních technologiích, které zakupuje po ukončení výroby jednotlivých modelů přímo od automobilek.

V našem objednávkovém obchodu svět-autodílů.cz neplatí vžitá cenová „úměra“, tedy že díly např. na Mercedes stojí několikanásobně více než na Škodovku, rozdíl je nepatrný. Zvláště výhodné ceny platí u nejčastěji prodávaných dílů, jako např. prahy vozů řady Škoda 105 – 120, blatníky Favorit, přední a zadní kapota Felicia, podběhy a prahy BMW E30, páté dveře u Opel Kadett a řady dalších.

Nákup v našem objednávkovém obchodu je velmi jednoduchý, stačí vyplnit formulář, který je dostupný kliknutím na požadovanou značku automobilů. Objednané díly pak obdržíte dobírkou zpravidla do 3 dnů až domů.

AKČNÍ NABÍDKA

ENZO H 6,5x16“ a 7x16“

akce ENZO

Cena: 2 390,- vč. DPH

AKČNÍ NABÍDKA

Š Felicia - př. kapota

kapota felicie

Cena: 1 499,- vč. DPH

AKČNÍ NABÍDKA

Brzdové kotouče BMW

brzdové kotouče

Cena: 990,- vč. DPH

Kontaktní osoba: Jaromír Novák || obchod@svet-autodilu.cz

outsourcing: Aira GROUP, zásady ochrany osobních údajů, partneři pro odkazy