Díly chlazení a klimatizace ...za nejlepší cenu až domů!

Nabízíme za nejlepší ceny všechny důležité komponenty chlazení motorů, topení a klimatizací. Naše nabídka se týká nejen aktuálních nových modelů aut ale i starších modelů jezdících v Čechách. Všechny tyto komponenty jsou od renomovaných výrobců, často od dodavatelů do prvovýroby.

V našem objednávkovém obchodu svět-autodílů.cz neplatí vžitá cenová úměra, tedy že díly např. na Mercedes stojí několikanásobně více než na Škodovku, rozdíl je nepatrný. Zvláště výhodné ceny platí u nejčastěji prodávaných dílů, jako např. chladiče a mezichladiče (intercooler) na vozy Škoda, VW, Renault, Peugeot a Ford. Díly autoklimatizací dodáváme i na sportovní a luxusní vozy jako jsou např. BMW, Jaguar a Mercedes-Benz. Právě u komponentů těchto značek oceníte skvělou cenu, můžete ušetříte tisíce korun na jediném komponentu!

Nákup v našem objednávkovém obchodu je velmi jednoduchý, stačí vyplnit formulář, který je dostupný kliknutím na požadovanou značku automobilů. Objednané díly pak obdržíte dobírkou zpravidla do 3 dnů až domů.

AKČNÍ NABÍDKA

ENZO H 6,5x16“ a 7x16“

akce ENZO

Cena: 2 390,- vč. DPH

AKČNÍ NABÍDKA

Š Felicia - př. kapota

kapota felicie

Cena: 1 499,- vč. DPH

AKČNÍ NABÍDKA

Brzdové kotouče BMW

brzdové kotouče

Cena: 990,- vč. DPH

Kontaktní osoba: Jaromír Novák || obchod@svet-autodilu.cz

outsourcing: Aira GROUP, zásady ochrany osobních údajů, partneři pro odkazy